OZN TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

Ozn Nakliyat firması olarak uzun yıllardır nakliye adı altında vermiş olduğumuz hizmet ile birlikte yaptığımız tüm işlerde en olumlu sonuçlar ile ayrılmış müşterilerimizin her daim güvenini kazanmış bulunmaktayız. İstanbul merkezli tüm Türkiye geneli vermiş olduğumuz şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, evden eve nakliyat, parsiyel taşımacılık ve ambar hizmeti ile her daim nakliye sektörünün en kaliteli hizmeti veren firması olmuştur. Firmamız her zaman gelişime ve büyümeye açık bir firma olması ile birlikte siz değerli müşterilerimizin nakliye konusunda tüm sorunlarını çözmek için teknolojiye ayak uydurarak bu sorunu ortadan kaldırabilmek için sizlere bir telefon kadar uzaktadır. Firmamızı diğer nakliye firmalarından ayıran en önemli özellik geniş araç filomuz bunun yanında her yüke uygun tüm donanım ve ekipmanlara sahip araçlarımızdır. Ozn Nakliyat firmamız uzman ekip kadrosu ve profesyonel çalışanlarımız ile her yaptığımız işte sundukları kaliteli çalışma ile müşterilerine bu güveni vermiş her sonuçlanan çalışmalarımız da müşteri memnuniyetini kazanmış sektörün en çok referans alan firması haline gelmiştir. Firmamız her daim müşteri memnuniyetini ilk tercihi olarak görüp uygun fiyat avantajları sunarak müşterilerine hem finansal hem de kaliteli hizmet verme adına izlemiş olduğu bu yolda nakliye adı altında tüm alanlarda ilk tercih haline gelmiştir. Sektörün en kaliteli ve güvenli hizmetini sunan Ozn Nakliyat firmamız siz değerli müşterimize hizmet vermek için her daim buradadır.

Ozn Nakliyat'ı Kısaca Tanıyalım

Ozn Nakliyat firmamızın yıllardır nakliye sektöründe olması ve bu uzun yıllar boyunca sayısız çalışmalar ile sektörün hiç eskimeyen ve her geçen gün daha büyük bir kitleye hitap etmesinde ki en büyük etkenler;
Araç Filomuz
Ozn Nakliyat firması olarak minivan, panelvan, kamyonet, ortaboy kamyon, kamyon ve tır araçlarımız bulunmaktadır. Nakliye alanındaki tüm yüklere uygun ekipmanlara sahip araçlarımız yükünüzün her gereksinimleri karşılamak için firmamızın en büyük avantajıdır.
Uzman Ekip Kadromuz
Profesyonel nakliye firmamız kurulduğu günden beri her daim işinde mahir çalışanlara yer vermiş ve bu süre boyunca çekirdekten yetiştirmiş olduğu çalışanları ile nakliye alanında uzman bir ekip kadrosu oluşturmuştur. Bu alanda oluşturmuş olduğumuz profesyonel ekibimiz bizi her daim sektörün en iyisi yapmış ve her geçen günde firmamızın kalitesine kalite katmıştır.
Uygun Nakliye Fiyatlandırması
Firmamız her zaman müşterilerini üstün kaliteli hizmetine rağmen finansal olarak düşünmektedir. Bu şekilde izlemiş olduğumuz yolda her daim sektörün altındaki fiyatlandırmasıyla düşük kâr marjı ile hareket etmektedir.